Ampole S846A
180.00 €
Ampole za vodu i vino od pozlaćenog mesinga, sa lijevanim ručkama i crvenim kamenčićima.
Tacna opremljena s dvije praktične baze koje prihvaćaju posude i drže ih stabilnim.
Staklene posude model “Roma” sa lijevanim čepovima I zlatnim križem.
Kapacitet: 130 ml.
Tacna: 20,5×11 cm.
Ampole za vodu i vino elegantan su liturgijski set namijenjen posluživanju vode i vina tijekom euharistijskog slavlja. Model Roma kombinira prozirne staklene posude s bogato oblikovanim detaljima od pozlaćenog mesinga, stvarajući skladan i svečan izgled prikladan za oltar.
Staklene posude opremljene su lijevanim ručkama i dekorativnim crvenim kamenčićima koji dodatno naglašavaju njihovu profinjenu izradu. Čepovi su također lijevani te ukrašeni zlatnim križem.
Pozlaćena mesingana tacna ima dvije oblikovane baze koje sigurno prihvaćaju posude i pomažu im ostati stabilnima tijekom prenošenja i uporabe. Takva izvedba doprinosi urednom i praktičnom korištenju tijekom liturgijskog slavlja.
Ampole za vodu i vino Roma prikladne su za župne crkve, samostane, kapele i druge sakralne prostore u kojima se traži kvalitetan i elegantan liturgijski pribor.
Karakteristike ampola za vodu i vino
Model: Roma
Materijal posuda: staklo
Metalni dijelovi: pozlaćeni mesing
Kapacitet pojedine posude: 130 ml
Lijevane ručke
Dekorativni crveni kamenčići
Lijevani čepovi sa zlatnim križem
Tacna s dvije stabilizacijske baze
Dimenzije tacne: 20,5 × 11 cm
Namjena: posluživanje vode i vina tijekom liturgijskog slavlja
Pogledajte i ostali liturgijski pribor i sakralnu opremu u našoj ponudi.
Povezani proizvodi
Ciborij – stolni 30-625
Pozlaćeni stolni ciborij izrađen od kvalitetnog mesinga s jednostavnim i elegantnim dizajnom. Zahvaljujući kompaktnim dimenzijama idealan je za čuvanje i liturgijsko izlaganje manjeg broja posvećenih hostija u kapelama, samostanima i prigodnim bogoslužjima. Visina šalice je 10 cm. Čaša je promjera 12 cm i ima kapacitet cca 40 hostija.
Ciborij 30-633
Barokno oblikovan ciborij izrađen od kvalitetnog mesinga i potpuno pozlaćen. Bogato reljefno ukrašena baza, precizna izrada i svečan izgled čine ga prikladnim za čuvanje i liturgijsko izlaganje posvećenih hostija. Visina šalice je 27 cm. Čaša je promjera 12 cm i ima kapacitet cca 135 hostija.
Pripadajući kalež je 10-114M
Kalež 10-114M
Barokno oblikovan kalež izrađen od pozlaćenog mesinga, visine 25 cm, namijenjen slavljenju svete Euharistije. Čaša je promjera 9 cm i ima kapacitet 0,2 L. U kompletu dolazi pripadajuća patena promjera 14 cm. Odlikuje ga klasičan dizajn, kvalitetna izrada i profinjena završna obrada, što ga čini prikladnim za svakodnevna i svečana liturgijska slavlja.
Pripadajući ciborij je 30-633
Kalež 10-724
Pozlaćeni liturgijski kalež s profinjenim reljefnim ornamentima i ukrasnim keltskim križevima na podnožju. Elegantan dizajn i kvalitetna izrada od mesinga čine ga dostojanstvenim liturgijskim predmetom za slavljenje svete euharistije. Dolazi s pripadajućom patenom promjera 14 cm. Visina šalice je 20 cm. Čaša je promjera 11,5 cm i ima kapacitet 0,45 L.
Pripadajući ciborij je 10-721
Kalež 349
Lađica za tamjan 12-460
Stalak za kadionik 32-706
Elegantni stalak za kadionicu izrađen od niklanog mesinga sa srebrnom završnom obradom i dekorativnim ornamentima na postolju. Namijenjen je sigurnom odlaganju kadionice tijekom svetih misa, sprovodnih obreda i drugih liturgijskih slavlja.
Visina postolja je 147 cm. Promjer baze je 20 cm. Fini ukrasi ugrađeni su u bazu stalka.
Svijećnjak 515
Elegantni svijećnjak od mesinga s plamenim dizajnom, dostupan u zlatnoj i srebrnoj izvedbi. Prikladan za svijeće promjera 5 cm.
